Development Authority of St. Marys

Authority Members

            Term Appointment            Term Expiration 
 Councilmember David Reilly            12/15/2014            11/30/2022
Artie Jone Jr             12/19/2016            11/30/2023
Sam Colville             12/5/2016             11/30/2022
Kenneth Lyons            1/4/2016            1/4/2022 
Tom Conkright             1/4/2016            1/4/2022 
Sean D. Myers (Chair)           10/07/2013            11/30/2022 
Glenn Hansen           1/02/2018            11/30/2023 
                         
* Appointed to fill an unexpired term.